تور بانکوک مهر 98

مهر 98
6 شب و 7 روز
ایران ایر
تعداد بازدید : 4208
بروزرسانی : 1398/7/14
تاریخ انقضا : 1400/12/18
شهر(ها) : بانکوک ,
کشور(ها) : تایلند ,

تور بانکوک پاییز 98

آرتین رایا (دفتر مرکزی گروه سفرهای آرمانی)

مجری مستقیم تور تایلند ( بانکوک ، بانکوک+پاتایا ، پاتایا ، پوکت ، بانکوک+پوکت ، سامویی ، بانکوک+سامویی ، کرابی ،هواهین و جزیره فی فی  ) با پروازهای ماهان ، ایران ایر ، عمان ایر ، قطری ، الاتحاد ، امارات

بهترین هتلهای 5 ستاره و 4ستاره رااز ما بخواهید.

 

تور بانکوک شهریور98 | تور بانکوک تابستان 98|تور بانکوک تیر 98| تور بانکوک مرداد  98

براي تعيين نرخ  دقیق تور  ميتوانيد  ساعت و نوع  پرواز درخواستی خود را به همكاران ما در بخش بانکوک اعلام فرمایید

02188961494

قیمت اقامت ، پرواز تک ، هتل 3*4*5

 جهت رزرو پرواز تهران بانکوک و آگاهی از نرخ بلیط پرواز چارتری ما با تلفن 02188961494 تماس حاصل نمایید.

 

 

بانکوک

بانکوک به بازدیدکنندگان فرصت نگاه اجمالی به فرهنگ متین تایلند را در میان هیاهوی یک کلان شهر پویا ارائه می کند

بانکوک در سال 1782 توسط اولین پادشاهی سلسله چاکری بنا نهاده شده. اکنون بانکوک مرکز معنوی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و آموزشی کشور می باشد. منطقه ای به وسعت 1500 کیلومتر مربع را پوشش می دهد و بیش از 10 میلیون نفر یا بیش از 10% جمعیت کشور را در بردارد.

در طول دهه های اخیر، پایتخت تایلند، بانکوک، به یک شهر بزرگ، مهیج و فریبنده بدل شده است. بانکوک نه تنها به بازدیدکنندگان، یک شهر سازگار بین المللی را که از یک شهر بزرگ انتظار می رود ارائه می کند، بلکه جاذبه های یک گنجینه فرهنگی بی نظیر را نیز ارائه می کند. تایلند در قلب آسیای جنوب شرقی هیچگاه مستعمره نبوده و بنابراین فرهنگ و میراث بکری را نگهداری می کند. این شهر بزرگ به شکل حیرت آوری در ترکیب سنت و جهان مدرن موفق بوده است.

برای جهانگردان، بانکوک ضیافتی از جاذبه هاست. شهر دارای 400 نقطه گردشگری شامل معابد درخشان بودا، کاخ های با شکوه، رقص های کلاسیک فانتزی، مراکز خرید بیشمار و آداب و رسوم زندگی سنتی می باشد، به خصوص در امتداد "ونیز شرق" رودخانهChao Phraya یا رودخانه شاه، که از میان شهر عبور می کند. گردش در این رودخانه قبل از گردش در سایر کانال های شهر به منظور بازدید از محله های قدیمی با ارزش است.

مکان های توریستی بانکوک

گراند پالاس

گراند پالاس محبوب ترین مکان توریستی در بانکوک می باشد. بودن در بانکوک و ندیدن گراند پالاس مانند نبودن در بانکوک می باشد. گراند پالس در قسمت قدیمی شهر و در قلب شهر واقع شده است و معماری استادانه و ارزشمند و باشکوه آن نمایان کننده معنی واقعی شهر فرشتگان، بانکوک می باشد.             Bangkok grand palace

             

            بودای زمردی      

 

بودای زمردی(Emerald Buddha) یا معبد Wat Phra Kaeo

معبد بودای زمردی که در گراند پالاس واقع شده است یک معبد بودایی مهم در تایلند می باشد که به خاطر مجسمه ای  از  بودا که بسیار برای مردم تایلند محترم است، طولانی ترین نقاشی روی دیوار جهان و مجسمه های بیشمار جالب مانند حیوانات خیالی اسطوره ای و نگهبانان بزرگ خشم آلود ایستاده در جلوی ورودی معروف می باشد.         Emerald buddha

           

معبد مرمری

معبد کوچک اصلی دلپذیر آن از سنگ مرمر ایتالیایی ساخته شده است. این معبد یکی از مدرن ترین ساختمان های مذهبی می باشد که از جزئیات کلیساهای اروپایی استفاده نموده است. در این ساختمان یک کپی از زیباترین مجسمه بودا نگهداری می شود و 35 طرح معروف دیگر مجسمه از تمام آسیا در آن به نمایش گذاشته شده است.      

 

              بازار شناور (Floating Market)

 

بازار شناور درRatchaburi جزو مکان هایی در تایلند می باشد که بیشترین عکس ها از آن گرفته شده است. عکس های مشابه از کانال های پر جنب و جوش که پر از قایق های کوچک پر از میوه ها و سبزی های تایلندی می باشد، به خوبی نمایانگر فرهنگ تایلندی می باشد و این انگیزه بخش بیشتر گردشگران برای آمدن و دیدن طریقه زندگی مردم تایلند با چشمان خودشان می باشد.

محوطه فیل ها و باغ وحش

 

نمایش بسیار جالبSamphran با افکت های صوتی و اشکال گوناگون اجرا می شود. محبوبترین این نمایش ها که به طور حتمی بازدید شما را لذت بخش می سازد، نمایش فیل های باهوش و با نمک، کشتی تمساح ها و شعبده بازی می باشد.

باغ رز کنار رودخانه

در غرب بانکوک درمیان یک باغ  آرام  و خالص واقع شده است و پرجاذبه ترین قسمت آن نمایش های روزانه مانند رقص سنتی تایلندی، شمشیر بازی سنتی و بوکس تایلندی می باشد.          rose garden    

 

دنیای رویا(Dream World)

یک مکان فوق العاده برای خانواده. در این پارک تفریحی بزرگ بسیاری از فعالیت ها و بازی های هیجان انگیز در بخش سرزمین حوادث، سرزمین فانتزی، باغ رویا و بازار باغ رویا ارائه می شود.بانکوک تایلند      

دنیای سفر(Safari World)

 

همه افراد خانواده شما از انواع مختلفی از سرگرمی ها و فعالیت ها در دنیای سفر،بزرگترین باغ وحش باز تایلند و بازدید از دلفین های دوست داشتنی در پارک دریایی یا دیدن نمایش های شاد شیرین کاری لذت خواهند برد.  

 

مزرعه و باغ وحش تمساحSamutprakan

 

 در 28 کیلومتری بانکوک واقع شده و بزرگترین مزرعه تمساح جهان می باشد که 60000 تمساح در آن نگهداری می شود. این مکان همچنین یک باغ وحش کوچک با حیوانات کمیاب می باشد. در تمامی ساعات نمایش تمساح ها در حال اکران میباشد                           

 

موزه ملی بانکوک

نزدیک تاتر ملی و با فاصله کم ازSanam Luang  یکی از بزرگترین و جامع ترین موزه ها در جنوب شرقی آسیاست، که محل نگهداری مجموعه باشکوه و مهم مصنوعات و اشیائ هنری از عصر برنز تا دوران ایجاد بانکوک می باشد. این مجموعه موزه ها شامل چندین ساختمان زیبا می باشد که از سابقا" به عنوان قصر استفاده می شده است. موزه هر روز از ساعت 9 صبح تا 4 بعداز ظهر به غیر از روزهای دوشنبه و سه شنبه و تعطیلات عمومی برای بازدید باز است.

موزه ملی فیل سلطنتی

 

وقتی وارد مجموعهVimanmek این موزه اولین ساختمان در سمت راست است و شامل یک مدل واقع نما از فیل سفید می باشد. افسانه فیل سفید از آسیای جنوب شرقی آغاز شد- سرزمین فیل سفید. در داستان بودای فرمانروا، فیل سفید با باروری و دانش گره می خورد. در شامگاه تولد بودای فرمانروا، مادر بودا خواب می بیند که یک فیل سفید برای او یک گل نیلوفر آبی که نشانه خلوص و دانش است به ارمغان می آورد.

فیل سفید بیش از یک فیل عاج دار معمولی است. در تایلند، این موجود به سبب به ارمغان آوردن کامیابی به شهر، مقدس شمرده می شود. در واقع، مردم تایلند این فیل سفید را بر روی پرچم خود قرار دادند.

تور بانکوک هتل3 ستاره یوروپا این

تور بانکوک هتل 4 ستاره مونتین بانکوک

تور بانکوک هتل 4 ستاره آسیا بانکوک

تور بانکوک هتل 5 ستاره مونتین ریور ساید

تور بانکوک هتل 3 ستاره آیرزیدنس

تور بانکوک  هتل 5 ستاره آماری واتر گیت

تور بانکوک هتل 5 ستاره رویال ارکید شرایتون

تور بانکوک هتل4 ستاره بانکوک پالاس

تو ر بانکوک هتل 3 ستاره منوهرا

تور بانکوک هتل 4 ستاره بایوک اسکای

تور بانکوک هتل 5 ستاره سوفیتل سیلوم

تور بانکوک هتل 4 ستاره تاوانا رامادا

تور بانکوک هتل 5 ستاره سنتارا گرند

تور بانکوک هتل 3 ستاره بانکوک سنتر

تور بانکوک هتل 3 ستاره فرست

توربانکوک هتل 5 ستاره سوئیس لکنکورد

تور بانکوک هتل 3 ستاره راچاد سیتی

تور بانکوک هتل 3 ستاره ناتتراسیلوم

تور بانکوک هتل رامادا پلازا

تور بانکوک هتل سیام سیتی

تور بانکوک هتل پولمن بانکوک

تور بانکوک هتل دوسیت پرنسس

تور بانکوک هتل ایبیس

تور بانکوک هتل بایوک سوییت

تور بانکوک هتل لبوآ