تور نمک آبرود 97

فایل pdf
خرداد و تابستان 97
1 شب و 2 روزه
زمینی اتوبوس vip
تعداد بازدید : 3903
بروزرسانی : 1397/2/25
تاریخ انقضا : 1400/12/18
شهر(ها) : شمال ایران , رامسر , نمک آبرود ,
کشور(ها) : ایران ,

تور دو روزه شمال | تور نمک آبرود خرداد 97 | تور رامسر خرداد 97 | تور رامسر تابستان 97 | تور نمک آبرود تابستان 97 | تور ارزان رامسر | تور ارزان نمک آبرود

این تور هر هفته  پنجشنبه ها و جمعه ها برگزار می گردد.
قیمت ها در پایان هر ماه تغییر خواهد کرد.


تور گشت خدمات اقامت قیمت
نمک آبرود- رامسر مجتمع تفریحی نمک آبرود - رامسر - جنگل عباس آباد - کلاردشت - ساحل دریا - آشکده کندوان - شب نشینی صبحانه بوفه- ناهار منو انتخابی- عصرانه
اتوبوس توریستی سیستم دار و مجهز
لیدر-بیمه
یک شب اقامت
هتل بزرگ ملکشاه 3 ستاره
نزدیک ساحل

با صبحانه

130000
تومان

با ناهار
170000
تومان


شرایط سفـــر
1. رعایت شئونات اسلامی و قوانین اسلامی در تور الزامی می باشد.
2. ورودیه ی کلیه ی اماکن به عهده ی گردشگر می باشد.
3. مسافران ملزم به تبعیت از لیدر تور می باشند و چنانچه مسافری خلاف دستورالعمل لیدر عمل نماید لیدر حق اخراج مسافر از تور را دارد.
4. فیلم برداری- عکس برداری از اماکن بسته و خصوصی از جمله اتوبوس و هتل ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
5. طبق ماده ی 609 قانون مجازات اسلامی هرگونه توهین و تهدید به کارمندان در حین انجام وظیفه از 3 تا 6. ماه حبس و جریمه ی نقدی در پی دارد و لیدر در صورت مشاهده حق اخراج مسافر خاطی از تور را دارد.
7. ساعت شروع و پایان گشت ها توسط لیدر به مسافران ابلاغ می گردد و مسافران موظف اند در ساعت مقرر در مکان حضور یابند در غیر این صورت مسئولیت هرگونه مشکل پیش آمده و یا جا ماندن از تور برعهده ی خود فرد است.
8. هرگونه جدا شدن مسافر از تور و ترک تور تنها درصورت هماهنگی با لیدر و پر کردن فرم رضایت نامه مورد قبول است در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه مشکل به عهده ی شخص است و آژانس و لیدر هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارند.
9. لیدر رابط بین شما و همسفرانتان می باشد. درصورت اختلاف با هریک از همسفران از بحث و ایجادجو متشج در گروه خودداری نموده و سریعا لیدر را در جریان قرار دهید.
10. حفظ و حراست از وسایل شخصی در تور و هتل به عهده ی خود شخص است.
11. در صورت بروز شرایط جوی نا مساعد و پیشامد خاص امکان جابه جایی گشت ها و تغییر برنامه تور بنا به صلاح دید لیدر وجود دارد.
    هتل مرتبط یافت نشد