تور سریلانکا پاییز 98

فایل pdf
پاییز98
6شب و 7 روز
ایرعربیا
تعداد بازدید : 281
بروزرسانی : 1398/7/16
تاریخ انقضا : 1398/8/30
شهر(ها) : کلمبو , بنتوتا ,
کشور(ها) : سریلانکا ,

تور سریلانکا پاییز 98

 
HOTEL * قیمت
FAIRA WAY (BB) + THE PALMS (HB) 4 7790
WONDER (BB) + EDEN RESORT (HB) 4 8090
WONDER(BB)+ HERITANCE(HB) 4 8290
GALADARI(BB)+CINNAMON BEY(HB) 5 8990
CINNAMON LAKE SIDE(BB)+RIO(HB) 5 9100
   
خدمات :
       بلیط رفت و برگشتبا هواپیمایی ایرعربیا،اقامت در هتل های 4 و5*. ترانسفر فرودگاهی. راهنمای محلی،بیمه مسافرتی
 
         *توضیحات :
        پروازچارتروغیرقابل استردادمیباشد.
       پرداخت 50% از مبلغ کل تور هنگام رزرو الزامی می باشد.

یکی از معروفترین سواحل سری لانکا در جنوب غربی این جزیره و منطقه آهونگالا ( بنتوتا ) است در اینجا می توانید از زیبای غروب آفتاب  در کنار سواحل زیبای اقیانوس هند لذت ببرید جایی که اقیانوس خورشید را به درون خود می بلعد و آسمان به قدری سرخ می شود که در عمرتان کمتر شاهد آن خواهید بود.

 اگر به این منطقه رفتید بازدید از لاک پشت های دریایی را هم فراموش نکنید، همان طور که می دانید نسل این گونه در نقاط مختلف دنیا در خطر انقراض است .

در نزدیکی شهر بنتوتا می توانید به مرکز بازیهای آبی بروید و در یکی از رودهای منتهی به اقیانوس هند به جت اسکی و دیگر ورزش های آبی بپردازید و لذت دیدار از این منطقه را دو چندان کنید ولی اگر اهل هیجان زیاد نیستید و همچنان طالب آرامش می توانید به بوت سافاری یا همان گردش با قایق در رودخانه ببرید و در راه از مرکز پرورش میگوهای آب شیرین دیدن کنید و در عین حال در جزیره های کوچک این رودخانه  نحوه درست کردن دارچین را ببینید د این  رودخانه گونه ایی از سوسمار آبی هم زندگی می کند که دیدن آنها که گاه به طول 3 متر هم می رسند در نوع خود جالب توجه است، در عین حال در همه جا می توانید میمون ها  را ببینید اما در عین لذت بردن  از دیدن بازیگوشی های آنها مواظب این هم باشیدکه این حیوانات ناقلا گه گاه حوس سرقت از گردشگران به سرشان می زند و چیزهایی را که در دست دارید می ربایند پس در هنگام نزدیک شدن به آنها مواظب وسایل خود باشید.

اگر هنوز قصد تهیه سوغات دارید در بنتوتا میتوانید ماسک های چوبی زیبایی را خریداری کنید البته مرکز اصلی ساخت ماسک ها و تزئینات چوبی در سریلانکا شهر ساحلی آمبالان گدا (ambalangoda) است که در جنوب بنتوتا واقع است. این ماسک ها با اشکال بسیار گوناگون را در بسیاری از نقاط در سریلانکا می توانید ببینید که برای دفع انواع مریضی، دفع چشم زخم و دشمن و ... در بیرون خانه آویزان می شود و بسیاری از انواع دیگر این ماسک ها نیز در مراسم رقص با ماسک کاربرد دارد.
    هتل مرتبط یافت نشد