تور هندوستان | دهلی آگرا جیپور

فایل pdf
خرداد 98
7شب و 8 روز
ماهان
تعداد بازدید : 339
بروزرسانی : 1398/2/29
تاریخ انقضا : 1398/3/15
شهر(ها) : دهلی , آگرا , جیپور ,
کشور(ها) : هند ,

تور هندوستان | دهلی آگرا جیپور

 
نام هتل درجه دو تخته (هر نفر) یک تخته کودک با تخت 6 تا 12 سال کودک بدون تخت 2 تا 6 سال
GOLDEN TULIP
UTKARSHVILAS
MARI GOLD/VESTA INTERNATIONAL
 
 
4*
 
 
6850000
 
 
8950000
 
 
5050000
 
 
3590000
COUNTRY INN
CLARKS SHIRAZ
MANSINGH
 
 
 
5*
 
7350000
 
10290000
 
5390000
 
3590000
LEELA AMBIENCE
RAMADA PLAZA
CROWNE PLAZA
 
5*DLX
 
8190000
 
11650000
 
5790000
 
3590000

 

      

شنبه ، سه شنبه و جمعه ها

خدمات تور : بلیط رفت و برگشت پرواز ایرباس ماهان –ویزا –  ترانسفر فرودگاهی و بین شهری –7 شب اقامت در هتل با صبحانه –3 گشت شامل: 1- بازدید از منار قطب ، دروازه هند، بنای یادبود گاندی، بازدید از محوطه بیرون کاخ ریاست جمهوری، مرکز خرید دهلی.2- بازدید از تاج محل ، قلعه قرمز در آگرا. 3- بازدید از قلعه آمر، جانتار مانتار، کاخ شهر، کاخ بادها و مرکز خرید در جیپور. –بیمه مسافرتی –راهنمای فارسی زبان     
       توضیحات :
1.  کلیه ورودی ها به عهده مسافر می باشد.
2.  نرخ کودک زیر 2 سال 1790000تومان می باشد
3.  داشتن گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است
4.  مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با 7 ماه اعتبار، 2 قطعه عکس تمام رخ 5*5 جدید ، مشخصات فردی، کپی شناسنامه(صفحه اول و دوم)

درباره هند :
«هند» (India) مشتق شده از واژهٔایندوس در زبان پارسی باستان است که به جای واژه سانسکریت «سیندو» به‌کار می‌رفته و نام رودخانه سند بوده‌است. همچنین واژه «هندوستان» که به عنوان نام کامل این سرزمین در اغلب کشورها از جمله خود هند رواج دارد واژه‌ای فارسی است به معنی «سرزمین هندوها».حکومت هند را بزرگترین دموکراسی جهان می‌نامند. این کشور که در جنوب آسیا قرار دارد کشوری پست و هموار است. رشته‌کوه هیمالیا که در شمال کشور قرار دارد باعث شده‌ که رطوبت و ابرهای باران‌زا به شمال آسیا نفوذ نکند و در نتیجه هند کشوری پرباران و مرطوب و دارای خاک بسیار حاصلخیز می باشد.
آب و هوای هند :
آب و هوای هند دارای تنوع بسیار قابل توجهی است و از کوهستان‌های همیشه پوشیده از برف هیمالیا تا منطقه حاره و گرمسیری میانه و جنوب و کویر خشک غرب این کشور را دربر می‌گیرد.چهار فصل هند شامل: سرد وخشک از ماه دسامبر تا فوریه، گرم و خشک از ماه مارس تا مه، فصل بارش از ماه ژوئن تا سپتامبر و معتدل در ماههای اکتبر و نوامبر است. به طور میانگین ۱۰۰۰تا۱۵۰۰میلمتر باران در سال، تقریباً سراسر هند را دربر می‌گیرد که این مقدار به ۲۵۰۰میلیمتر در سواحل و ناحیه شمال شرقی هند می‌رسد. میانگین بارندگی سالانه در بنگال غربی به بیش از ۱۱هزار میلیمتر در سال می‌رسد.
اولین تمدن در این سرزمین، تمدن حوزه رود سند با قدمت نزدیک به سه هزار سال است که با تمدن شهر سوخته در ایران همزمان بوده و با آن مراودات نزدیک داشته‌است و تقریباً پس از ورود آریائی‌ها بین سال‌های ۲۰۰۰تا ۱۸۰۰پیش از میلاد، هر دو از بین رفته‌اند. اولین امپراتوری در هند با حکومت سلسله موریا بین سالهای ۳۲۶تا ۲۰۰پیش از میلاد شکل گرفت. در سال ۱۵۱۰میلادی پرتغالی‌ها به عنوان اولین مهاجمان اروپایی در گوا مستقر شدند. همچنین بریتانیایی‌ها و فرانسوی‌ها در قرن ۱۸مناطقی برای خود از هند جدا کردند و بنیاد حکومت بریتانیای کبیر در هند استوار گردید. دولت بریتانیا بر اثر شورش‌های سال ۱۸۵۷میلادی در هند، کمپانی هند شرقی بریتانیا را که گردانندهٔهند بود منحل کرد و به این سرزمین خودمختاری داده شد. در ژانویهٔ۱۹۵۰هند حکومت جمهوری مستقل خود را اعلام نمود و به عضویت اتحادیه کشورهای مشترک المنافع بریتانیا درآمد.
 
هتل های برگزیده کشور هند:
 
**هتل پریمیراین دهلی *4 **Premier inn
 **هتل اوتکارش ویلا آگرا *4 **Utkarshvila
**هتل ریتریت آگرا *4 **Retreat
**هتل ویستا جیپور *4 **Vista
**هتل د پارادایس جیپور *4 **The Paradise
** هتل د فرن جیپور *4 **The Fern
** هتل کانتری ایین دهلی *5 **Country inn
** هتل کلارک شیراز آگرا *5 **Clarks Shiraz
** هتل کلارک آمر جیپور *5 **Clarks Amer
**هتل کرون پلازا تودی دهلی *5 تاپ **Crown Plaza Today
** هتل رادیسون بلو دهلی *5 تاپ **Radison Blu
** هتل رادیسون آگرا *5 تاپ **Radison
** هتل جی پی پالاس آگرا *5 تاپ **Japee Palace
**هتل فورچون مترو پولیتن جیپور *5 تاپ **Furtune Metro Politan
 
.